הרפתקה דוט קום

12 ביולי 2021 תרומה להרפתקאה

הרפתקה דוט קום

האתר היחיד בארץ לקהילת רוכבי אופנוע החולמים לרכוב בעולם הגדול בהליכי שדרוג.

בשנת 2009 יצאתי לממש חלום ענק. לרכוב סולו על אופנוע לאורך כל האמריקות ממפרץ פרודו בצפון אלסקה ועד לעיר אושואייה בדרום ארגנטינה. המסע נמשך 7 חודשים. לאורכו של המסע העלתי בלוג בו סיפרתי בזמן אמת את העובר עלי וזכיתי לשיתוף מעקב ועדכון באתר החדשות הפופולרי Ynet אחת לשבוע מה שהביא להתלהבות להתעניינות אדירה וליצירת קהילה עוקבת ומפרגנת.

 החשיפה יצרה חברויות וקשרים עם הרבה חולמים וחולמות. בשובי לארץ נעניתי ללא היסוס לכל בקשה להיפגש ולשתף בטיפים והנחיות איך להוציא לפועל פרוייקט מורכב שכזה. בהמשך הפכתי את בלוג המסע שלי, לסוג של מרכז השראה וסיפורי מסע לעשרות רוכבים ורוכבות שהחלו להכיר זה את זה, לסייע ולהוסיף ידע טרי מניסיונם ברכיבות במסלולים מרתקים ברחבי העולם. לאט לאט הבנו שאנחנו קהילה ייחודית המרכזת נסיון וחוכמת דרך שלא ניתן להשיג בשום מקום אחר בעולם הפיסי והוירטואלי. 

זכות הקיום של האתר שייכת לעשרות חברים שכותבים, מצלמים ושולחים אלי. אני עורך, מתרגם, מכניס קישורים רלבנטיים ומעלה לבלוג ״הרפתקה״, ניתן למצוא בו סיפורי מסעות במסלולים קלאסיים כמו דרך המשי, מזרח ומערב אפריקה. סביב אוסטרליה, טסמניה וניו זילנד. פאן אמריקה, דרום מזרח אסיה, אירופה ועוד ועוד. והבלוג עבר מזמן את 10 מיליון ההקלקות.

 

הקמת האתר החדש

עכשיו הגיע הזמן לרענן את הבלוג המקורי הגדוש במאות פוסטים מדהימים. מבלוג בו משורשרות כתבות בעיצוב שאינו נוח לקריאה – לאתר חדשני, נוח לחיפוש ידע, לשיתוף ולתכנון מסעות רכובים לישראלים בעולם. החלטתי להרים את הכפפה באופן הכי מקצועי.

לשם כך הקמתי צוות מתנדב מבין רוכבי בלוג הרפתקה, צוות של 7 שמייעץ ומנחה את פרוייקט השדרוג ומעורב בכל תכנון והחלטה. הבסיס ישאר זהה לקיים. האתר ימשיך לממש את אחד הערכים שהתחזקו בנו בשובנו ממסעות בעולם: האדם הוא טוב. יש לכל אחד מאיתנו חלק במימוש חזון הקהילה המשתפת, המתנדבת, המאמינה כי עשיית טוב בלי תמורה היא התחלה להרבה אופטימיות.

מדריך מפורט ונוח על איך לעשות מה

פרט לאירגון הכתבות הקיימות בעיצוב מגזיני נוח לקריאה והתמצאות, יכנסו מדורים כגון: הכנות, בחירת ציוד, בחירת אופנוע, תכנון הוצאות וביורוקרטיה. הסברים מפורטים על הנדרש ספציפית למסע באמריקות, באסיה, באוסטרליה, באפריקה באירופה, סקירות מקיפות על מסלולי רכיבה נחשקים בעולם ואיך לעבור אותם. איך לרכוב בעולם לבד, בזוג, בקבוצה. מדור טיפים וחוכמת דרך בכל נושא המקיף את מימוש החלום שלך. ננהל פורום בזמן אמת של מענה מטעם בעלי נסיון. נעלה כתבות של מבחני שימוש בפריטים המיועדים להרפתקן; אופנועי מסע, מכונאות בסיסית, ציוד רכיבה יעודי, ציוד קמפינג וכו׳ נציג במדור מיוחד מבחנים, מסקנות והמלצות שישענו על שימוש אמיתי בשטח במוצר לאורך זמן. ועוד.

 

מימון

השידרוג המתוכנן, יחייב אותי לגייס סכום כסף לצורך העזרות באנשי מקצוע ותמיכה שוטפת.

לכן אני מזמין אותך לבוא ולהיות חלק מרעיון אנושי גדול עם הרבה ערך חברתי ולהרים תרומה כספית לבניית אתר הרפתקה דוט קום מחדש.

כל סכום יתקבל בתודה ענקית.

 

היעד שלנו- 20 אלף ש״ח

 

העברה ב״ביט״ היא הדרך הקלה והפשוטה

הטלפון שלי: 054-4947489

 

תבורכו

יוני בן שלום

הרפתקה דוט קום

מאת: יוני     הדפס עמוד

Trackback URI | Comments RSS

הוסף תגובה