הרפתקה דוט קום

6 ביולי 2014 לירן מרכוס הולך (רוכב) לטרוף את האמריקות

מימוש חלום של איש מיוחד

החוֹוֶה את תשוקת המסע בכל החושים

לירן – אופנוען מנוסה ומחוייב, יצא לרכוב באמריקות לאחר תכנון יסודי, התארגנות ולימוד – מבלי לוותר על שום חלק, פריט או הנאה. קבלו טעימה מהבלוג הנפלא שלו. כתיבה מפורטת וצילומים בשפע.

 כנהוג כאן, אכניס מדי פעם איזכורים על מסעו של לירן וקישורים לבלוג שלו. בהצלחה אמיגו! (יוני)

376470_10150430379563766_2138056892_n.jpg

קודם כל סרטון טרי מהרכיבה לסקויה פארק

(נא להגדיל מסך ולסמן בגלגל השיניים רזולוצייה 1080)

הרפתקה של פעם בחיים

שלום לכולם אז איך מתחילים סיפור שכזה שכולל יציאה אל הלא נודע עריכה וכתיבת בלוג אישי,קניית ציוד ואופנוע(על הציוד והאופנוע ארחיב בהמשך).
אז נתחיל -קצת עלי:
שמי לירן בן 37 חיי ונושם אופנועים מאז שאני זוכר את עצמי, את החלום לצאת לטיול עם אופנוע, לא חשוב לאן אני חולם כבר המון שנים, במהלך השנים האחרונות חלמתי על טיול באמריקות (צפון,דרום ומה שבאמצע) ולאחר תקופה די ארוכה באפריקה במסגרת העבודה (6 שנים+) החלטתי לעזוב את הכול ולצאת לדרך.
מספיק עם השיטוטים בפורומים השונים וקריאת מאמרים מטיולים של אנשים אחרים וכן התמונות שראיתי לא נותנות לי מנוח,הגיע הזמן ועכשיו תורי.

אז התחלתי כך:
התפטרתי ממקום העבודה וקניתי כרטיס טיסה  לתאריך ה 11.06.2014 היעד הוא ד.מערב ארה"ב לעיר לוס אנג'לס שבקליפורניה,
חבר שלי בשם עומר הכין לי לוגו לטיול נפרדתי מהמשפחה והחברים ויאלה לשדה"ת.
אם אתם שואלים מדוע לשם?אני אענה שפשוט קליפורניה היא ארץ האופנועים ולוס אנג'לס וסן פרנסיסקו מלאות בחנויות של אופנועים וציוד לאופנועים,כמו כן שוק היד שנייה נותן מגוון עשיר יותר לבחירת החתן המיועד,
אם לא שאלתם מדוע לשם?בכל זאת קיבלתם תשובה.

הנחיתה בלוס אנג'לס הייתה לאחר דרך ארוכה ומיגעת שהחלה בטיסה מוקדמת להולנד(4.5 שעות) ועיכוב של 3 שעות בטיסת המשך עקב תקלה במנוע,לאחר שהתקלה תוקנה המראנו ללוס אנג'לס לטיסה ארוכה של 11 שעות,לאחר הנחיתה קיבלתי קבלת פנים בשדה התעופה עם שוטרי מעבר גבול שעובדים בעצלתיים וכעבור שעתיים יצאתי מהשדה תעופה סה"כ 25 שעות מרגע שיצאתי מהבית ועד שהגעתי למלון.
ביציאה מהשדה חיכה לי חבר מהצבא בשם דניאל שהודעתי לו שאני בא והוא מיד נרתם לעזרתי ומאז שהגעתי הוא עזר ועוזר בכל מה שהוא יכול,נסענו למלון הנחנו את המזוודות ויצאנו לאכול בשר….
אחחח איזה סטייק נהניתי מכל נגיסה הסטייק היה כל כך רך שהוא נחתך עם סכין הפוך לאחר כמה חיתוכים שמתי לב לכך.

20140611_204730.jpg

בבוקר שלמחרת התעוררתי מוקדם ללא ג'ט לג ובהצעתו של דניאל שכרתי רכב וGPS והתחלתי לחרוש את כל האזור של לוס אנג'לס,
בכמה ימים נסעתי כ 750 מייל(1מייל=1.6ק"מ)בהם חיפשתי אופנוע וציוד,כל האופנועים שראיתי עוד כשהייתי בארץ באתר בשם קרייגליסט (כמו יד 2 אבל אמריקאי)נמכרו וקצת הייתי מאוכזב  חזרתי למלון וסגרתי את היום הראשון.

מאת: יוני   ·   קטגוריות: כללי     הדפס פוסט

Trackback URI | Comments RSS

הוסף תגובה