הרפתקה דוט קום

8 במאי 2012 דורון קדמיאל מגיע לגאורגיה

דורון והחלומות שלנו

457653_10150831707623836_738208835_9413629_1395721883_o.jpg

בגיאורגיה בדרך לטיביליסי

לי אין ספק, דורון כותב עכשיו את ספר "אופנוען האתגר" מחדש. הוא עדיין לא יודע את זה. הוא בתוך הסיפור. כל גרגר חצץ. כל חיוך ממכונית חולפת. כל הזעפת פנים של איש מכס או תגובה ילדותית של טוקבק ב"וואלה", עומדים להיחרט היטב בזכרונו מכאן ועד עולם. כל פניה פשוטה בכביש הררי בדרך לחארט אל טאנה. או חיפושית שתטייל על משקף הקסדה, הם חומר גלם רגשי שהוא חווה כרגע. כל תגובה של חברים בעורף, כל פירגון טפשי. כל מילת עידוד.

אני מוקיר את דורון מכמה טעמים. זה שאין מדובר באיש כי אם באישיות, כבר אמרתי. יחד עם זאת, להוציא לפועל מסע בודד, זה סרט. לנהל תקשורת בה הוא משתף אותנו במה שעובר עליו – זו כבר סדרה. כמו המייטריקס או אנדיאנה ג'ונס. ההמשכיות היא קושי. הידיעה שלך שאתה מפריד בין מהלכי המסע על כל מרכיביו: תנועה, השרדות, הנאה, בירוקרטיה. עייפות, תקלות. התחברות; לאנשים, לזכרונות ילדות, לנוף, לחלומות, לדאגה וכו' ובנוסף אתה יודע שיש לך קטע של ניתוק והמרָאה מעל לכל החווייה כדי לכתוב לעורף, להחשף. לעלות לציבור אלמוני, דברים אינטימיים כל כך. לשתף ולפרגן.כל אלה הם בעיני סוג של רוחב לב ייחודי. האתר הזה מארח אנשים כאלה לא בקטע של "שופוני". אלא בקטע של שליחות של תרומה לקהילה.

אופנוען שנחלץ לעזרתו של דורון בטורקיה

חברים, כל אחד יצא יום אחד למסע שלו. זה יהיה על אופנוע, זה יהיה במימוש זוגיות. בכניסה ומקסום מסלול מקצועי או ביטוי יוצא דופן לכשרון חבוי… תאמינו לי. זה יקרה לכם. החשיפה, השיתוף, הם בעיני גדוּלה שבתוך הגדוּלה של מימוש החלום.

ואני רוצה מהאתר הצנוע והזניח הזה, להודות לך דורון שהצטרפת לחבורה מצומצמת – אך בעיני כל כך חסרה והכרחית במציאות שלנו היום. תודה!

כנסו לאתר של דורון וגם לסדרת הכתבות בוואללה. רק תרוויחו.

יוני בן-שלום

כל הזכויות C לצילומים, שייכות לדורון קדמיאל.

———————————————————————————————————————

מאת: יוני   ·   קטגוריות: כללי     הדפס פוסט

יש 3 תגובות על הפוסט “דורון קדמיאל מגיע לגאורגיה”

 1. תגובה מאת דורון קדמיאל ביום 08 מאי 2012 בשעה 22:13

  יוני, נפלא.
  תודה על הפירגון, ההבנה לתוך הנפש הרוכבת והשותפות
  דורון מטביליסי

 2. תגובה מאת יאיר חסיד ביום 02 יול 2012 בשעה 15:20

  דורון,
  העולם הוא יפה וקסום,
  לך הטבע שלך היקום!
  יאיר

 3. תגובה מאת אייל רוזן ביום 12 אוג 2012 בשעה 22:10

  היי דורון. מניח שאתה זוכר אותי. אייל רוזן, עד לפני שנה מפקד שבטה וכיום נספח יבשה בארה"ב. עוקב אחרי המסע שלך ונדהם מעומק החוויות ויותר מכך מהתעוזה. שיתפתי את חברי מהולנד במסעך, גם הוא רוכב על BMW והיה מעוניין ליצור עימך קשר בדרך כלשהי.
  כל הבלוגים והכתבות שלך בעברית ולכן קשה לו לעקוב אחריך אולם הוא ישמח לשאול אותך שאלות בנוגע למסע.
  אם אתה מעוניין אחבר בינכם.
  תמשיך לראות להנות לחוות ושמור על עצמך.

Trackback URI | Comments RSS

הוסף תגובה